Startuje beta Battlefield 1. EA organizuje konkurs z ciekawymi nagrodami!

0
battlefield-1-beta
Rate this post

Beta testy Battlefield 1 i konkurs z ekstra nagrodami!

Już dzisiaj rozpoczynają się beta testy Battlefield 1 dla osób, które zapisały się do specjalnej grupy Battlefield Insider. Jeżeli ktoś z Was wyraził chęć wzięcia udziału w testach, to proponujemy sprawdzić skrzynkę mailową, ponieważ EA zaczęło rozsyłać klucze aktywacyjne.

Pozostali gracze nie powinni się martwić, ponieważ już jutro (31 sierpnia) będą mogli przystąpić do otwartych beta testów Battlefield 1. Dotyczy to wszystkich użytkowników komputerów osobistych (PC) oraz konsol PS4 i Xbox One. Jeżeli ktoś z Was będzie nagrywał filmiki z beta testów Battlefield 1 może zgarnąć ciekawe nagrody!

Na oficjalnej stronie Battlefield’a – Electronic Arts wraz z Logitech G Series przygotowało specjalny konkurs :

Chcemy Cię wynagrodzić za zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności. Pochwal się przed światem swoimi najlepszymi zagraniami uwiecznionymi na wideo, a być może zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród – telewizor Samsung SUHD UE55KS7000S, konsolę Xbox One S, grę Battlefield 1 lub słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Jeżeli chcecie zgarnąć którąś z nagród to musicie nagrać filmik z rozgrywki podczas otwartych beta testów Battlefield 1 na dowolnej platformie, który trwa maksymalnie 1 minutę, kolejno należy umieścić go w serwisie YouTube osadzając go hasztagiem #TylkoWBattlefield1. W nagraniu oraz opisie należy umieścić nazwę swojego konta EA/Origin. Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie.

Battlefield-1-konkurs