Pokemon Go i świąteczne prezenty do kupienia!

0
Pokemon GO - Świąteczne prezenty, eventy, paczki
Rate this post

Niantic w dalszym ciągu rozwija Pokemon GO!

Niantic zapowiada kolejne nowości w Pokemon GO! Z okazji świąt do Pokemon GO zawitają kolejne udoskonalenia i bonusy. Obecnie w grze znaleźć możecie świąteczne prezenty, które dostępne są w sklepie gry. Każdy z prezentów posiada przypisaną kwotę złotych monet jaką trzeba wydać na ich zakup. Prezenty w Pokemon GO kosztują kolejno 250, 550 i 1500 złotych monet. Im droższy prezent kupimy, tym lepszej zawartości możemy się spodziewać.

Do 30 grudnia każdy z użytkowników Pokemon GO będzie mógł zakupić również trzy rodzaje pakietów, wzorowanych na PokeBallach: Special, Great i Ultra Box. Co znajdziemy w środku? Nic innego jak inkubatory, Incense’y, Great Balle oraz Ultra Balle. Kolejną akcję promocyjną Niantic zaplanował od 30 grudnia do 3 stycznia. W tym okresie w sklepie do kupienia będą prezenty brązowe, srebrne i złote. W środku każdego z nich znajdziemy inkubatory, Incense’y, Lure’y, Lucky Eggs, Poke Balle oraz Great Balle.

W dalszym ciągu można jeszcze zdobyć Pikachu w świątecznej czapce Mikołaja. Kto jeszcze nie znalazł przywdzianego świątecznie stworka, niech czym prędzej ruszy na polowanie! To jednak nie koniec nowości w Pokemon GO.

Do 3 stycznia 2017 roku twórcy zwiększyli szansę na zdobycie pokemona Togepi, Pichu i pozostałych ostatnio dodanych do gry stworków. Kolejne nowości w grze to dodatkowy inkubator przy pierwszym zakręceniu dyskiem w danym dniu.

Od 30 grudnia do 8 stycznia każdy z graczy będzie również miał zwiększoną szansę na znalezienie Pokemonów startowych (Bulbasaura, Charmandera, Squirtle’a) oraz ich poszczególnych ewolucji. Czas trwania Lure Module zostaje zwiększony z 30 do 60 minut.