Zagraj za darmo w CoD: Black Ops III, Arma III i Firewatch

0
steam-darmowe-gry
Rate this post

Kolejne niespodzianki, tym razem Steam obdarowuje Nas prezentami!

Ci którzy nie grają w Uncharted 4: Kres Złodzieja czy DOOM’a, może skuszą się na kąski, które przygotowała platforma Valve dla miłośników PC.

Zacznijmy od najciekawszej propozycji czyli trybu sieciowego Call of Duty: Black Ops III. Od teraz możemy pobrać potrzebne pliki i cieszy się grą w sieci do niedzieli do godziny 22:00. Jeżeli ktoś z Was będzie chciał kupić pełną wersję gry Call of Duty: Black Ops III, otrzyma 40% rabatu na zakup, czyli 35,99€ (ok. 160 zł). Czas w którym możemy nabyć grę w promocyjnej cenie trwa do poniedziałku, do godziny 19:00.

Jeżeli nie przepadasz za serią CoD, to proponujemy Arma III. Grę możesz pobrać od dziś do poniedziałku, do godziny 19. Arma III została również przeceniona i możesz ją kupić za 17,49 € (ok. 80 zł), czyli 50 proc. taniej od ceny podstawowej. Sprawdź inne gry studia Bohemia, które zostały przecenione nawet o o 80 proc.

Jeżeli nudzą Cie FPS’y to polecamy Ci grę przygodową Firewatch. Którą również możesz cieszy się do poniedziałku, do godziny 19:00. Możesz nabyć ją taniej o 30 proc. 13,99€ (około 65 zł).

Decydujesz się na którąś grę ?