Shadow Warrior 2 w bogatym wydaniu podstawowym

1
Shadow Warrior 2 zestaw na PC
Rate this post

Podstawowy zestaw Shadow Warrior 2 z gamą dodatków.

Z informacji opublikowanych przez Techland wynika, że Shadow Warrior 2 autorstwa warszawskiego studia Flying Wild Hog wydane zostanie w bardzo bogatym wydaniu. Zaprezentowany poniżej zestaw to nie edycja kolekcjonerska, czy też edycja limitowana. To podstawowe, standardowe wydanie gry, które nabyć będzie można za jedyne 129 zł! Co dostaniemy w tej cenie?

  • artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji
  • limitowany plakat twórcy kultowych komiksów – Michała 'Śledzia’ Śledzińskiego
  • soundtrack na oddzielnej płycie CD
  • litografię
  • 3 kolekcjonerskie naklejki
  • DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun

Zaprezentowany zestaw robi ogromne wrażenie, tym bardziej że jest to podstawowe wydanie gry. Podobne zestawy w przypadku innych gier flagowane były jako zestawy kolekcjonerskie, co również miało wpływ na ich cenę. W przypadku Shadow Warrior 2 taki zestaw otrzyma każdy gracz przy zakupie wersji gry na PC.

Mamy świadomość, że Shadow Warrior 2 jest wyczekiwany przez fanów. Chcemy, aby na polskim rynku pojawił się w wyjątkowej edycji. To polska produkcja, tworzona przez pasjonatów. Bardzo nam zależy, aby pudełko i jego zawartość było wyjątkowe. Zupełnie jak sama gra” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Premiera Shadow Warrior na PC zaplanowana jest na 13 października tego roku. Gra w przyszłości ukaże się również w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Dokładna data premiery wydania na konsole nie jest jednak znany.

Poniżej znajdziecie grafikę prezentującą wspomniany wcześniej zestaw: