Czy warto kupić preorder Cyberpunk 2077?

0
Rate this post

Cyberpunk 2077 to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2020 roku. Niemal każdy gracz, niezależnie od preferowanego typu gier, słyszał i co więcej wyczekuje premiery Cyberpunk 2077. Obecnie wiemy już nieco na temat samej gry mimo, że data premiery została przesunięta. Czy zatem warto zainteresować się tematem i zamówić preorder Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 – garść informacji o grze

Akcja gry Cyberpunk 2077 rozgrywa się w Night City (najniebezpieczniejszego miasta przyszłości), które zawładnięte zostało przez liczne żądze, głównie te opierające się na władzy, pieniądzach, sławie i co ciekawe- przebierankach. Tak, w futurystycznym świecie bohaterowie gonią nie tylko za modą, ale również modyfikacjami własnego ciała. Imię głównego bohatera Cyberpunk 2077 to V, którego głównym celem jest zdobycie wszechmocnego implantu, pozwalającego na życie wieczne, inaczej dającego nieśmiertelność. Brzmi ciekawie? To jeszcze nie wszystko.

Podczas rozgrywki gracz dokonywać musi licznych wyborów, które mają bezpośredni wpływ na całą rozgrywkę. Fenomenem Cyberpunk 2077 jest to, że wybory i decyzje podejmowane przez gracza nie tylko zmieniają w czasie realnym rozgrywkę, ale także kształtują historię całej gry.

Cyberpunk 2077 – data premiery i cena

Kilkukrotnie już przekładana premiera Cyberpunk 2077 doczekała się ostatecznego terminu. Z pewnych źródeł wiadomo, że premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana została na 19 listopada 2020 roku. Z pewnością nie możesz się już doczekać, tym bardziej że i cena Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży zachęca. Za Cyberpunk 2077 na PC zapłacimy 199 zł a wersja na konsole PS4 i Xbox One po 269 złotych.

Cyberpunk 2077 – wymagania sprzętowe

Cyberpunk 2077 to jedna z tych gier, która została dopracowana niemal do perfekcji pod względem optymalizacji graficznej (tak zapewniają twórcy, bo ostatecznych wymagań Cyberpunk 2077 jeszcze nie znamy). Gracze posiadający komputer gamingowy lub ich stanowisko do grania wyposażone jest w monitory gamingowe z pewnością docenią wszystkie detale i piękno grafiki.

Cyberpunk 2077 – preorder

Czy warto kupić preorder Cyberpunk 2077? Zdecydowanie tak i z tym zgodzą się z pewnością wszyscy gracze, który nie raz stali długie godziny w kolejce po swój ulubiony tytuł lub borykali się z przeciążeniem serwerów pobierając wersję cyfrową w dniu premiery. Zamówienie preorderu rozwiązuje te problemy, a ulubioną grą możemy cieszyć się od razu, bez stania w kolejkach czy czekaniu na download.