Kolejne szczegóły beta testów Battlefield 1. Chcesz zagrać wcześniej ? Zapisz się do specjalnej grupy

0
Battlefield1 testy
Rate this post

Kolejne szczegóły dotyczące Battlefield 1

Beta testy Battlefield 1 naciągają wielkimi krokami. DICE szykuje wiele ciekawych atrakcji, a „Wtajemniczeni” rozpoczną rozgrywkę przed wszystkimi. Dla tych którzy nie zdążą się zapisać do tajemniczej grupy polecamy Pre-order.

DICE potwierdziło oficjalnie, że beta Battlefield 1 będzie dostępna od 31 sierpnia, jednak nie podano konkretnych informacji kiedy zabawa się zakończy. Serwis Zig.com twierdzi, że otrzymał szczegóły i testy będą trwać do 8 września.

W sumie jest to wiarygodna data, ponieważ podobne eventy trwały maksymalnie tydzień. Jednak jeżeli ktoś z Was zapisał się do grupy „Wtajemniczonych” (Battlefield Insiders) – to zagra o 24 godziny wcześniej. Ta informacja również została potwierdzona przez EA.

Podczas testów Battlefield 1 otrzymamy do dyspozycji dwa tryby Conquest i Rush, a mapkę na jakiej będzie odbywała się rozgrywka to Sinai Desert, którą zaprezentowano na targach Gamescom. Naszym zdaniem jest to naprawdę dobrze skrojona miejscówka, na które w łatwy sposób będziemy mogli zabawić się z rywalami i wykorzystać pełne możliwości żołnierzy.


Kinguin Battlefield 1 - 728x90