Do Counter-Strike: Global Offensive dodano kolejną aktualizację

0
cs-go-update
Rate this post

Strzelanka od Valve otrzymała kolejną aktualizację!

Podczas włączania Counter-Strike: Global Offensive możecie spodziewać się aktualizacji, która waży ok. 100 MB.

Update ten dorzuca do gry Counter-Strike: Global Offensive m.in. modyfikacje w karach za rozłączanie graczy czy samobójstwa podczas meczu. Została ona w pełni usunięta, więc po zakończeniu rundy dostaniemy należyty przychód.

Nowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive wprowadza nową metodę głosowania na następną mapkę. Na oficjalnych serwerach Valve wyłączono możliwość oddania głosu na mapkę, na której trwa aktualnie mecz. Oprócz tego wprowadzono kilka innych zmian dotyczących map. Na mapie Mirage usunięto kilka otworów na BS B, przez które nie raz zdarzyło się nam podglądać. Kolejny naprawiony bug to odbijanie granatów od wraku samochodu oraz kilka dźwięków w grze.

Na mapce Cobblestone w miejscu gdzie antyterroryści rozpoczynają grę dodano schodki do podestu na BS B, zaś na mapie Nuke w Counter-Strike: Global Offensive, dołożono drabinkę, która prowadzi na silos w BS B oraz pojawiło się kilka nowych skrzyń po stronie antyterrorystów. Bugi zostały również poprawione na mapce Cache.

Jeżeli jest coś nowego w aktualizacji Counter-Strike: Global Offensive a nie dojrzeliśmy tego, zostawcie komentarz!