Nowoczesna gra mobilna oparta o Monopoly!

0
Nowoczesna gra mobilna oparta o Monopoly!
Rate this post

Czy kiedykolwiek podczas grania w gry ekonomiczne, czy to Monopoly, czy Eurobusiness zastanawiałeś się, jakby wyglądało kupowanie budynków, które są wokół Ciebie, a nie tylko na planszy? Teraz to możliwe!

Landlord Magnat Nieruchomości

Landlord to jakby Monopoly online, gra która – wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne – sprawia, że możesz kupować budynki istniejące realnie, w rzeczywistym świecie. Będąc w centrum Warszawy możesz zakupić Pałac Kultury lub jakąkolwiek galerię handlową, a następnie cieszyć się zyskami.

Landlord Magnat Nieruchomości jest grą darmową i można ją pobrać poprzez AppStore czy sklep Google Play. Samo kupowanie nieruchomości również jest darmowe. Zarabia się pieniądze wirtualne i to nimi płaci się też za poszczególne budynki – czy to piramidę w Gizie czy Łuk Triumfalny. Trzeba uważać w co się inwestuje, aby zarabiać jak najwięcej. Niestety, wirtualnych pieniędzy nie można w żaden sposób zamienić na prawdziwe złotówki.

Gry symulacyjne, w tym Ladlord Magnat Nieruchomości, trzymają teraz niezwykle wysoki poziom, właśnie dzięki najnowszej technologii, która wykorzystuje geolokalizację i jest oparta o Big Data. Możliwość grania z przyjaciółmi, ba, z całym światem w plenerze, poprzez kupowanie rzeczywistych budynków, stała się bardzo ekscytująca. Wystarczy ściągnąć aplikację, powiadomić przyjaciół lub rodzinę i wyjść z domu. Świat stoi przed nami otworem. Zakurzoną planszę można pozostawić w szafie.

Gra stworzona przez Reality Games zawiera w swojej bazie informację o pięćdziesięciu milionach lokalizacji. Jedynym warunkiem jest, aby znajdować się nie dalej niż kilometr od miejsca, które chce się kupić. Jednak autorzy dali też furtkę tym, którzy chcą nie mogą pojechać do Francji, aby kupić Wieżę Eiffel’a. Wystarczy, jeśli ma się odpowiednie fundusze, kupić udziały od graczy, którzy znajdują się bliżej i mieli okazję zainwestować w najsłynniejszą budowlę Francji.

Nowoczesna gra mobilna oparta o Monopoly!Z rzeczy nieprzyjemnych, gracz musi płacić czynsz za wszystkie posiadane budynki czy lokale. Dodatkowo, autorzy chcieli, by gra wyglądała jak najbardziej realistycznie więc po zakupie danego miejsca, należy u prawnika spisać umowę finalizacji, co kosztuje również czas, a wtedy budynek na nas jeszcze nie zarabia. Biurokrację tę można jednak przyspieszyć. Oczywiście w grę wchodzi większa ilość pieniędzy.

Co interesujące, rozwinąć możemy także naszą postać. Żeby była lepszym, sprawniejszym zarządcą, który dokładnie wie co robi i umie sobie poradzić z każdym problemem. Jednak to również kosztuje. Ale wysiłek i finanse w to włożone są tego warte.

Sprawdź tę wyjątkową grę już dzisiaj, a przy okazji spalisz trochę kalorii chodząc po mieście.

Www

AppStore

Google Play