The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition porównanie grafiki

0
Kody do Skyrim
Rate this post

Wideo porównujące The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition z poprzednią wersją

Na tegorocznych Targach E3 Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, tytuł trafi do użytkowników komputerów osobistych (PC) oraz konsol Xbox One i PS4. Dotarliśmy do kilku ujęć, które przedstawiają ulepszoną wersję; specjaliści postanowili dobrać się do nich i porównać je z oryginalną wersją. Niektóre z tych ujęć mogą Was zaskoczyć.

Tytuł zadebiutuje 28 października, a użytkownicy PC, którzy posiadają legendarną wersję The Elder Scrolls V: Skyrim otrzymają darmowy update do Special Edition zupełnie za darmo.

Poniżej prezentujemy Wam wspomniane porównanie, które pozwala nam spojrzeć na obie wersje gry. Możemy zobaczyć, że autorzy The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition zadbali o kilka nowych szczegółów, lecz w kilku miejscach możemy dostrzec wiele niedociągnięć, które warto poprawić.

W sumie nie dziwi Nas ta sytuacja. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition to wersja dla zupełnie nowych klientów tego uniwersum, którzy będą mogli zagrać w Skyrima na aktualnej generacji.