Hyperide VR: Superszybkie kosmiczne walki teraz także w VR!

0
HyperideVR
Rate this post

Firma Kool2Play przedstawia Hyperide VR – produkcję, w której gracz wciela się w kapitana superszybkiego statku ochraniającego kosmiczny transportowiec IMS Horizon, zaatakowany przez piratów. Aby przetrwać trzeba będzie do perfekcji opanować manewrowanie pojazdem, zachowywać na odpowiednim poziomie ilość energii poprzez zbieranie wysokoenergetycznych kryształów oraz niszczyć przeszkody za pomocą rakiet.

Hyperide VR daje unikatową możliwość podróżowania z nadświetlną prędkością oraz wskakiwania do tuneli czasoprzestrzennych, które przenoszą gracza do nieodkrytych do tej pory krańców wszechświata. Podczas swoich przygód dzielni kosmiczni kapitanowie będą musieli znaleźć w sobie na tyle odwagi, aby ocalić zagubionych astronautów oraz pomścić ich w ostatecznej walce. A wszystko to jedynie mała część tego, co Hyperide VR ma do zaoferowania.

Główne cechy gry:

  • Zachwycająca oprawa graficzna dostosowana do systemów VR.
  • Arkadowa rozgrywka polegająca na unikaniu przeszkód w przestrzeni kosmicznej.
  • 3 różne obszary do zwiedzenia i walka z bossem w klasycznym stylu.
  • Pełne adrenaliny wyzwania.
  • Dopracowana warstwa dźwiękowa i wizualna, aby kosmos był jeszcze piękniejszy.
  • Prędkość, statki, skoki, galaktyki, kosmonauci z różnych krajów świata i wiele innych super elementów.

Gra jest już dostępna na Oculus Rift, HTC Vive, Google Daydream i inne zestawy cardboard VR oraz platformy obsługujące OSVR, z wersją na Samsung GearVR dostępną wkrótce.

Fabuła

Transportowy okręt wojenny, przenoszący bezcenne kryształy zasilające zaawansowaną technologię, został zaatakowany przez piracką jednostkę w drodze powrotnej z kolonii. Zaskoczona i zdezorientowana załoga statku decyduje się uciekać w najdalsze rejony kosmosu. Będą musieli wykorzystać wszystkie środki obrony, jednak czy to wystarczy aby wyjść cało ze starcia.

Gracz wcieli się w dowódcę eksperymentalnego statku odpowiadającego na wołanie o pomoc. Zaopatrzony w najlepsze systemy pozyskiwania energii z kryształów i ścieżek energetycznych wyrusza w misję ratunkową, aby ocalić transportowiec IMS Horizon.

O KOOL2PLAY:

Kool2Play sp. z.o.o. jest niezależnym deweloperem i wydawcą gier mobilnych, PC i konsolowych z siedzibą w Warszawie. Wierzymy, że każdy zasługuje by choć na moment oderwać się od codziennych zadań, przez chwilę skupić się na sobie. By wyłączyć się z gonitwy poważnych spraw i przez jakiś czas po prostu się bawić. W naszym studiu wszyscy gramy w gry by się odprężyć. Tworzymy je zaś, by szansę na podobny relaks dać też od siebie innym!

Pozytywne emocje i wciągająca rozgrywka to znaki szczególne wszystkich produkcji spod znaku Kool2Play. Nasza złota zasada brzmi: „Rób tylko takie gry, w jakie sam lubisz grać”. Więcej o Kool2Play: http://www.kool2play.com