Nowa aktualizacja Pokemon GO i system wymieniania się pokemonami!

0
Pokemon GO
Rate this post

Popularność Pokemon GO drastycznie spada. Co w związku z tym planują twórcy?

Niantic na bieżąco śledzi ilość aktywnych graczy Pokemon GO, a tych w ostatnim czasie sporo odeszło. Co planują zrobić twórcy, aby odwrócić ten trend? Otóż do gry wydana zostanie nowa aktualizacja, która wprowadzi kilka całkiem ciekawych zmian.

W pierwszej kolejności do graczy Pokemon GO trafi możliwość wymieniania się pokemonami z innymi graczami! Brzmi rewelacyjnie! Informacja ta została opublikowana przez użytkowników serwisu Reddit, którzy to znaleźli w plikach gry wyrażenia „Trade_search” i „Trade_offer”. Wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy mogli wymieniać się stworkami razem ze znajomymi jak i również nieznajomymi, których spotkamy na spacerze w parku.

To jednak nie koniec zmian. Niantic przygotowało również opcję wybrania Pokemona pupila, czyli dokładnie tak jak miało to miejsce w kreskówce.

Kolejną nowością jaką otrzymamy w grze to dwa nowe rodzaje incense. Zapowiada się szalony powrót do gry, by je przetestować. Co więcej? Twórcy w niedalekiej przyszłości zdradzą trochę informacji odnośnie legendarnych Pokemonów oraz możliwości łapania stworków w VR dzięki Google Cardboard.

Które z tych zmian pojawią się w grze, a które okażą się tylko zwykłą plotką? Tego dowiemy się niebawem 🙂