Premierowy zwiastun Forza Horizon 3 musicie go zobaczyć!

0
Forza-Horizon-3
Rate this post

Premierowy zwiastun Forza Horizon 3 to jest to!

Czekacie z niecierpliwością na Forza Horizon 3 ? Dolejmy oliwy do ognia i przedstawiamy Was zwiastun premierowy, który własnie trafił do sieci.

Tytuł ten będzie dostępny dla posiadaczy komputerów osobistych (PC) z Windowsem 10 oraz konsoli Xbox One już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 27 września. Jeżeli ktoś z Was nie jest jeszcze pewny czy kupić wspomnianą grę to demo, które możecie pobrać stąd powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Poniżej prezentujemy wideo, które wypchane jest efektownymi scenami, na których możemy zobaczyć różne rodzaje nawierzchni, samochodów oraz jazdę w dzień jak i w nocy. Forza Horizon 3 jak dotąd wygląda znakomicie, o świadczą recenzje gry, są one naprawdę wysokie – 90/100.

Recenzenci wiele razy wspominali o świetnie zaprojektowanych trasach oraz terenach, gdzie to raz przenosimy się w tereny piaszczyste, zaś kolejnym razem przejdziemy się po asfalcie, wspomniano również o bardzo dobrym systemie nagród oraz sterowania. Zatem jeżeli lubicie takie klimaty, to pozostaje nam czekać na premierę Forza Horizon 3.