Gothic NK – dodatki graficzne, które odświeżą wygląd gry

0
Rate this post

Chcesz poprawić jakość swojego Gothica 1 i 2? Poniżej prezentujemy Ci mody, które poprawią grafikę i przeniosą Twoją grę na inny poziom. Chociaż nie dosłownie. Wróć do przygód Bezimiennego i przywróć wspomnienia sprzed kilkunastu lat, w odświeżonym wydaniu. Poczuj się młodszy i przeżyj na nowo niezapomnianą rozrywkę. Jeśli kochasz Gothica, ale czujesz, że grafika w tej grze pozostawia wiele do życzenia, to musisz zainstalować NK dodatki graficzne, które pozwolą Ci przeżyć zupełnie nową przygodę.

Czy te mody dają tylko nowe tekstury?

Mody, o których piszemy, są dla Ciebie, jeśli uważasz, że grafika w Gothicu się nieco zestarzała i nie działa dobrze, zwłaszcza na nowszych komputerach. Jak więc sprawić, żeby gra wyglądała świeżo, nowocześnie i działała płynnie? Wygląd Gothica 1 i 2: NK dodatki graficzne, jakie tu przedstawiamy, odmienią całkowicie. Poczujesz się, jakbyś grał w zupełnie inną grę, pomimo że jej fabuła nie ulega zmianie. Jakie dodatki trzeba więc zainstalować?

Gothic NK – dodatki, które nie zmieniają fabuły

Dodatki, które prezentujemy tym zestawieniu mają na celu poprawę jakości rozgrywki poprzez znaczącą poprawę grafiki i dodanie nowych tekstur. Nie zmieniają one jednak fabuły (lub robią to w nieznacznym stopniu). Nadają za to zdecydowanej świeżości, zachowując oryginalny klimat gry.

  • DX11– Absolutna podstawa dla Gothica 1 i 2, która całkowicie odmienia wygląd gry. Wraz z instalacją otrzymujesz dynamiczne oświetlenie, promienie słoneczne i odbicia w wodzie, realistyczny deszcze wsparcie HBAO+, teselację, normalmapping, a do tego wszystkiego łatwą możliwość konfiguracji, otwieraną jednym przyciskiem (F1)
  • L`HiverEdition 1.6 – Przez wiele osób uważany jako najlepszy mod graficzny do Gothic 2. Poza nowymi teksturami dodaje nowych przeciwników i lokacje, dzięki czemu rozgrywka może trwać jeszcze dłużej.
  • Varus Biker Edition – Mod do Ghotic 2. Poza poprawą warstwy wizualnej ten dodatek oferuje nowe lokacje, a raczej rozszerzenie tych nie wykorzystanych w Gothic 1, które świetnie uzupełniają świat gry.

Jakie nowe przedmioty otrzymasz w świecie gry

Część modów do Gothic 1 i 2, które prezentujemy w powyższym zestawieniu, poza odświeżoną grafiką, oferuje też nowe lokacje, przeciwników i przedmioty. Na przykład dzięki L`Hiver Edition v 1.6 duże zmiany zauważysz w Khorinis, Górniczej Dolinie i Jarkendarze. Zmieniają się także cechy postaci. Dzięki dodatkowi spotkasz silniejsze potwory i otrzymasz bardziej różnorodną broń. Jednak to tylko część z wielu zmian, na jakie możesz liczyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie odwiedź portal grywalnia.pl.