OpTic wygrywa Paris Open – Turniej Call of Duty World League

0
OpTic wygrywa Paris Open - Turniej Call of Duty World League
Rate this post

Pulą nagród w wysokości 100 000 dolarów podzieliło się osiem drużyn, które po weekendzie zmagań i emocji zajęły górne pozycje w tabeli wyników

Mamy za sobą kolejny przystanek na drodze do edycji 2017 mistrzostw Call of Duty® World League (CWL), prezentowanych przez PlayStation 4, a zwycięstwo w turnieju świętuje tym razem drużyna OpTic Gaming. Zespoły FaZe Clan, Rise Nation i Infused zajęły dalsze miejsca w tabeli wyników po trzech dniach intensywnych zmagań na zawodach CWL Paris Open, organizowanych przez ESWC. Po zakończonych rozgrywkach, OpTic może pogratulować sobie zbliżenia się do kwalifikacji w pierwszej edycji Światowej Ligi CWL Pro, której rozgrywki rozpoczną się już w kwietniu.

Sześćdziesiąt dwie drużyny utalentowanych graczy spotkały się w paryskim centrum targowym Paris Expo Porte de Versailles, by zmierzyć się przed trybunami pełnymi fanów Call of Duty. Gdy opadł bitewny kurz, drużyna OpTic jako jedyna pozostała na placu boju, zajmując pierwszą lokatę w turnieju, zdobywając tytuł mistrza Paris Open oraz solidną porcję punktów CWL Pro (koniecznych do kwalifikacji w Światowej Lidze CWL Pro). Ciąg dalszy turniejowych emocji CWL LAN nastąpi już w marcu, podczas CWL Dallas Open, wydarzenia organizowanego przez MLG.

Drużyny z Ameryki Północnej, Europy i krajów Ameryki Łacińskiej powalczą o pulę nagród w wysokości 200 000 dolarów. Będzie to ostatni turniej w pierwszej turze kwalifikacji do tegorocznej Światowej Ligi CWL Pro. Drużyny, które chcą mieć szansę na kwalifikację, muszą zarejestrować się więc na CWL Dallas Open.

Oto ranking drużyn, które zajęły punktowane miejsca podczas CWL Paris Open:

1 miejsce – OpTic Gaming
2 miejsce – FaZe Clan
3 miejsce – Rise Nation
4 miejsce – Infused
5 i 6 miejsce ex aequo – Epsilon