Telehorse na PGA z tytułami dla wielbicieli rasowego steampunku. Graj przedpremierowo!

0
Telehorse - Steamburg
Rate this post

Telehorse zaprasza wszystkich fanów niezwykłych gier w steampunkowym klimacie na stoisko nr 40 w hali 5A na targach Poznań Game Arena! Zapisz się na hands-on demo i sprawdź tytuły jeszcze przed premierą.

Niezwykłe światy i wyjątkowe połączenie steampunkowego ducha z oryginalnymi pomysłami na rozgrywkę to znak rozpoznawczy gier studia Telehorse. Nie zapomnij odwiedzić stoiska developera na PGA, gdzie będzie można zagrać w Steamburg (PC), Steampunk Band (PC), Steamkraft (iOS), Steampunker (PC) i Steampunker VR Periscope Shooter (GearVR).

Developerzy ze studia Telehorse pojawią się na PGA i zapraszają wszystkich do zapoznania się ze swoimi tytułami. Będzie je można znaleźć w hali 5A, na stoisku nr 40.

Steampunk Band to skupiona na fabule gra ekonomiczna, której rdzeń stanowi tworzenie muzyki. Poznaj młodego artystę i pomóż mu w rozwoju projektu, dobierając odpowiednich muzyków, produkując piosenki i rozwiązując prywatne problemy członków zespołu. Steampunk Band uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Steamburg to gorąco wyczekiwany, niezwykle klimatyczny tytuł rozgrywający się w uniwersum wielokrotnie nagradzanego Steampunkera. Gracz znów wcieli się w Vincenta, który musi się zmierzyć z wrogimi robotami przybyłymi z kosmosu. Próbując je przechytrzyć, zmierzysz się z szeregiem zagadek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności.

Steamkraft to endless runner rozgrywający się w świecie inspirowanym powieściami autorstwa Julesa Verne’a takimi, jak kultowe „20.000 mil podmorskiej żeglugi”, „W 80 dni dookoła świata”, „Pięć tygodni w balonie” czy „Z Ziemi na Księżyc”. Podróżuj, szybuj i żegluj korzystając z różnorodnych, misternie zaprojektowanych, steampunkowych maszyn! Zadanie masz jedno – dotrzeć tak daleko, jak tylko się da, zręcznie omijając przy tym wszelkie przeszkody.

Steampunker to wielokrotnie nagradzana przygodówka typu point and click, zawierająca elementy poszukiwania ukrytych przedmiotów. Przedstawia przygody Vincenta – złe roboty zaatakowały Ziemię i bohater nie zamierza stać bezczynnie. W serii łamigłówek, powiązanych ze sobą tradycyjną przygodową opowieścią, gracz trafia do zróżnicowanych lokacji – statku podwodnego, odległej wyspy, a nawet na księżyc, dokąd bohater dociera na rakiecie kosmicznej, aby zakończyć inwazję wrogich robotów. Rozwiązuj zróżnicowane zagadki i zachwyć się niezwykłym, steampunkowym światem.

Steampunker VR Periscope Shooter to pierwszy projekt studia Telehorse przeznaczony na urządzenia VR. Jako pierwszoosobowa strzelanina z elementami poszukiwania ukrytych obiektów sprawdza się świetnie – gracz raz jeszcze wciela się w Vincenta, aby walczyć z wrogimi robotami i stawić czoła ich inwazji. Warto wspomnieć, że Steampunker VR spotkał się z uznaniem graczy i jury, otrzymując tytuł finalisty na Casual Connect Tel Aviv 2016, Casual Connect Berlin 2017, Casual Connect Singapore 2017 oraz znalazł się w oficjalnej selekcji Taipei Game Show 2017.