Play Station 4 Slim to nie żart! Konsola istnieje naprawdę

0
PS4 Slim
Rate this post

Ostatnio w sieci aż huczało o nowej konsoli PS4 Slim. Jedni twierdzili, że jest o ściema, jednak inni potwierdzili owe plotki. Jak się okazuje, PS4 Slim rzeczywiście zostało stworzone, a nową konsolę dokładnie poznamy 7 września, kiedy to sprzęt zostanie zaprezentowany na PlayStation Metting. Nasze półki PS4 Slim zaszczyci prawdopodobnie 14 września.

Jak wiemy, plotka o tym że istnieje odchudzona wersja PS4  powstała po tym, jak okazało się, że Play Station 4 Slim rzekomo przedostało się na rynek i trafiło do jednego z graczy. Jednak informacje o jej istnieniu zostały potwierdzone. W sieci pojawiły się filmiki przedstawiające rozpakowywanie sprzętu i podłączenie konsoli do telewizora. Jak się okazuje, wszystkie filmy zostały już usunięte z powodu braku praw autorskich, dzięki wnioskom Sony.

Podczas Nowojorskiej imprezy PlayStation Metting, Japończycy mają zaprezentować dwie konsole. Redakcja The Wall Street Journal opierając się na własnych źródłach zaznacza, że jedna z konsol ma być mocniejszą wersją obecnego PS4, a druga odświeżoną odsłoną o takich samych możliwościach sprzętowych. Zatem czekamy na oficjalne zaprezentowanie przez Sony nowych wersji PS4, którymi są PS4 NEO i Slim.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, przedstawiające Play Station 4 Slim.