Poznańskie Dni Fantastyki nadchodzą!

0
Poznańskie Dni Fantastyki 2016
Rate this post

Już za tydzień, czyli dokładnie 24 września w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbędą się Poznańskie Dni Fantastyki. Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie fanów fantastyki o nazwie Druga Era.

Impreza jest świetną opcją spędzenia wolnego czasu dla wszystkich, którzy są miłośnikami fantastyki. Nadchodzące wydarzenie będzie obfitować nie tylko w gry planszowe i komputerowe, ale także w spotkania autorskie i prelekcje zaproszonych gości. Podczas Poznańskich Dni Fantastyki będziemy mogli między innymi wziąć udział w konkursie „Potwory i spółka”, zajrzeć do sekcji gier RPG czy udać się na spotkanie z Robertem Cichowlasem – polskim pisarzem specjalizującym się w horrorze.

Ciekawym elementem imprezy będzie LARP, czyli aktywność balansująca między grą i sztuką, której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść. Poznański LARP będzie nosił tytuł „Prestiż”. Nie zabraknie także czegoś dla fanów kinematografii. Organizatorzy zapowiedzieli przegląd fanowskich filmów z uniwersum Harrego Pottera.

Poniżej zamieszczamy „rozkład jazdy” Poznańskich Dni Fantastyki. Wszystkich zainteresowanych owym wydarzeniem zapraszamy także na oficjalny fanpage i udział w wydarzeniu. Zachęcamy Was do udziału w imprezie, tym bardziej iż wstęp na nią jest darmowy. Do zobaczenia!

Poznańskie Dni Fantastyki 2016 rozkładówka