GTA V Redux gotowe do pobrania! Skąd pobrać, instrukcja instalacji oraz wymagania sprzętowe

0
gta-v-redux
Rate this post

Premierowy zwiastun GTA V Redux

Zapewne wielu z Was oczekiwało na mod Redux do GTA V, którego twórcą jest Josha Romito i to on ma poprawić grafikę, której w Los Santos jeszcze nie było. Jak wszyscy dobrze pamiętamy premiera GTA V Redux została przesunięta z powodu ataku hakerów. Jednak mod jest już dostępny i możemy go pobrać!

Mod Redux do GTA V waży dokładnie 3,3 GB, oprócz tego musimy pobrać jeszcze mniejszy patch o wielkości 1 MB z tej strony.

Poniżej przedstawiamy materiały wideo, na pierwszym z nich zaprezentowano premierowy zwiastun, zaś na drugim możemy obejrzeć przebieg instalacji tego moda. Zawarto w nim poradnik – jak zainstalować moda GTA V Redux.

Jedyna kwestia, która nie została rozstrzygnięta do wymagania sprzętowa wspomnianego moda. Twórca nie podał żadnych konkretnych wymagań sprzętowych, jedynie wspomniał, że jeżeli teraz GTA V chodzi nam płynnie, to po zainstalowaniu moda Redux, powinnyśmy odczuć lekki spadek animacji 5-20 fpsów, będzie to również zależne od opcji ReShade. Mamy do wyboru 15 wariantów graficznych, które dają nam możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ustawień graficznych.

Autor moda dodaje również, że do instalacji Redux będziemy potrzebować 70 GB wolnej przestrzeni dyskowej, co ważne wymagana jest oryginalna gra GTA V – pirackie kopie nie będą wspierane.

Jak zainstalować GTA V Redux – instrukcja