Myszki do CS:GO – którą mysz najlepiej wybrać?

1

Zarówno początkujący jak i zaawansowani gracze często zastanawiają się jaka jest najlepsza myszka do CS:GO. Rynek sprzętu dla graczy jest po brzegi wypełniony myszkami gamingowymi, lecz nie każda z nich nadaje się do CS:GO.

Wybór odpowiedniej myszy nie jest taki łatwy. W pierwszej kolejności skupimy się na myszkach używanych przez profesjonalnych graczy Counter Strike: Global Offensive. Kolejne zestawienie jakie dla Was przygotowaliśmy to myszki do CS:GO w przedziałach cenowych do 50, 100, 150, 200 oraz 250 zł.

Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych graczy CS:GO oraz myszek używanych przez każdego z nich.

Myszka do CS:GO – jakiego sprzętu używają najlepsi zawodnicy CS:GO?

Myszka do CS:GO Profesjonalni gracze
Mysz STEELSERIES Rival 300 Fade CS:GO Edition 6500DPI

flusha, olofmeister, NBK-

MYSZ STEELSERIES RAW RUBBERIZED

GuardiaN

Zowie EC1-A (Czarna)

cajunb, device

ZOWIE FK2

Snax

Razer Deathadder 2013 Essential

shox

Zowie EC2-A (Czarna)

NEO

Logitech G303

GeT_RiGhT

Logitech G302 Daedalus Prime

dupreeh

Logitech G402 Hyperion Fury

Skadoodle

Myszki ZOWIE do CS:GO – najlepszy wybór?

Najlepsza myszka do CS:GO ZOWIE EC1-A oraz EC2-APowyższe zestawienie wyraźnie pokazuje, że najlepsze myszki do CS:GO przez to sprzęt marki ZOWIE. Profesjonaliści najczęściej wybierają model ZOWIE EC1-A oraz ZOWIE EC2-A.

Co jednak wyróżnia myszki ZOWIE na tle konkurencji? Przede wszystkim prostota i trwałość. Myszki ZOWIE pozbawione są zbędnych bajerów jak dodatkowe podświetlenie. Wysokiej jakości sensor, świetne wyprofilowanie oraz niezawodność to największe atuty sprzętu ZOWIE. Podsumowując, jest to sprzęt godny mistrzów CS:GO.

Myszki Steelseries do CS:GO

Myszki do CS:GO Steelseries Rival Optical Canvas

Na drugim miejscu na podium wśród myszek do CS:GO wybieranych przez profesjonalnych gamerów jest firma Steelseries. Największą popularnością cieszy się niezawodny model Steelseries Rival. Kolejna mysz tego producenta na którą warto zwrócić uwagę to Steelseries Sensei RAW. Używa jej bowiem słynny zawodnik olofmeister.

Myszki Logitech

Myszka gamingowa Logitech G302Myszki Logitech jeszcze parę lat temu gościły w prawie każdym domu. Najlepsi gracze na świecie używali modeli MX510, MX518 oraz G5, które cechowała niezawodność. Z czasem marka pojawiała się coraz rzadziej na turniejach i zlotach graczy. Seria Gaming Logitech ma odwrócić ten trend i przywrócić marce dawną świetność. Obecnie najlepsi gracze CS:GO używają myszek Logitech G302, G303 oraz G402.

Myszki Razer

Razer Deathadder - mysz gamingowa

Razer zasłynął jako jeden z najpopularniejszych producentów profesjonalnego sprzętu dla graczy. Nie jest to jednak marka najczęściej wybierana przez pro gamerów CS:GO. Średnio dwóch na dwudziestu zawodników wybiera myszkę Razer Deathadder. KennyS używa myszki Razer Deathadder 2013, a shoxie postawił na Deathadder Chroma.

Myszka do CS:GO do 50 zł

Tracer Ghost HQ – kliknij i sprawdź parametry oraz najniższą cenę!

Tracer Ghost HQ

Wybór myszki dla graczy do 50 zł nie jest łatwy, lecz na pewno godnym polecenia modelem będzie Tracer Ghost HQ. Jest to jedna z lepszych myszek w tak niskiej cenie, jednocześnie oferująca całkiem dobre parametry. Sensor AVAGO 5050 idealnie spisuje się nawet podczas najbardziej wymagających rozgrywek. Jeżeli Twój budżet na gamingową mysz ogranicza się do 50 zł, zdecydowanie Tracer Ghost HQ będzie najlepszą opcją.

Myszka do CS:GO do 100 zł

A4Tech Bloody V7M – mysz gamingowa do 60 – 70 zł.

A4Tech Bloody V7M

W przedziale cenowym 60-70 zł można już kupić dobrą mysz do CS:GO. Godną polecenia jest mysz A4Tech Bloody V7M z sensorem optycznym od 100 do 3200 DPI. A4Tech Bloody V7M zbiera w sieci bardzo dobre opinie nie tylko za design, lecz także za niezawodność i praktyczność. Mysz dobrze leży w dłoni, a możliwość zmiany czułości sensora zwiększa jej funkcjonalność.

Myszka do CS:GO do 150 zł

Natec Genesis GX77 – specyfikacja techniczna

Natec Genesis GX77 - Mysz do CS:GO

Jeżeli szukasz myszki do CS:GO do 150 zł, to z pewnością sprawdź model Natec Genesis GX77. Mysz gamingowa Natec świetnie leży w dłoni, a więc po długich godzinach grania nie powinniśmy odczuwać dyskomfortu w nadgarstku. Zaprezentowana mysz gamingowa cechuje się niezwykle wysoką trwałością, a jej cena nie jest wygórowana. Mysz Natec Genesis GX77 wyposażona została w laserowy sensor firmy AVAGO oraz 9 w pełni programowalnych przycisków.

CMStorm Alcor – sprawdź parametry techniczne i opinie

Myszka do CS GO CM Storm Alcor

Myszka dla graczy CMStorm Alcor to lider wśród myszy optycznych. Super czuły sensor optyczny AVAGO 3090 nie zawiedzie Cię nawet podczas najtrudniejszych meczy. Myszka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co pozytywnie wpływa na jej trwałość. Myszka CMStorm Alcor to idealna propozycja dla zapalonych graczy Counter-Strike.

Myszka do CS:GO do 200 zł

Steelseries Rival – profesjonalna mysz gamingowa

SteelSeries Rival Optical Mouse OPT U

Mysz gamingowa do 200 zł spełni wymagania nawet najbardziej wymagających zawodników CS:GO. W tym przedziale cenowym liderem jest Steelseries Rival, czyli mysz używana przez olofmeistera – najlepszego gracza CS’a w 2015 roku.

Pozostałe myszki do CS:GO do 200 zł

Steelseries Kinzu v3

W cenie do 200 zł można nabyć profesjonalną mysz gamingową jak Logitech G302 oraz G402, których używają również topowi gracze CS:GO. Równie dobrym modelem jest Steelseries Kinzu v3, który jest godnym kompanem rozgrywek gracza „pashaBiceps”.

Myszka do CS:GO do 250 zł

ZOWIE EC1-A i ZOWIE EC2-A – najlepsza mysz do CS:GO

ZOWIE EC1-A

Według rankingu 10 na 20 graczy najlepszych graczy CS:GO wybrało myszki ZOWIE EC1-A i EC2-A. To tylko potwierdza jakość tych modeli oraz ich niezawodność. Podane modele różnią się od siebie rozmiarem. EC1-A to propozycja dla graczy trzymających myszkę palm gripem, natomiast gracze chwytający fingertipem oraz claw gripem zdecydowanie powinni wybrać EC2-A. Obie myszki ZOWIE wyróżniają się na tle konkurencji wysoką trwałością, komfortem użytkowania i wyśmienitym sensorem.

Pozostałe myszki do CS:GO do 250 zł

ZOWIE FK1 FK2

Za cenę 250 zł można kupić jedną z najlepszych myszy do CS:GO, w tym ZOWIE FK1 lub FK2. Modele te cieszą się ogromną popularnością wśród graczy, bowiem za tą cenę oferują niezwykle wysokie „osiągi”.

5/5 - (11 votes)