Podziemia bez zmian – Wiedźmin 3: Krew i Wino

0
Wiedźmin 3 Dziki Gon
Rate this post

CD Projekt RED mało chętne do zdradzania nowych informacji.

Gracze z niecierpliwością czekają spekulując i snując domysły na temat tego, jak będzie wyglądał dodatek do gry Wiedźmin 3. Jednak polski deweloper nie zamierza zdradzać pilnie strzeżonej tajemnicy dodatku Krew i Wino i trzyma graczy w napięciu, dawkując informacje bardzo małymi partiami.

Ostatnio mogliśmy obejrzeć kilkusekundowy klip z dodatku, który prezentuje fragment dialogu oraz piękny krajobraz. Teraz Marcin Momot zdradza ciekawą informację dotyczącą podziemi, które odwiedzimy w nowej krainie Toussaint.

Jeden z fanów Białego Wilka pisze na wiedźmińskim forum: Jak wiadomo z Sagi, tereny księstwa są pod spodem dziurawe niby szwajcarski ser przez system starożytnych sztolni, szybów kopalnianych, lochów, naturalnych pieczar. Skoro już w elfich ruinach dało się pomylić drogę, co dopiero tam… Nie wyobrażam sobie eksploracji podziemnej części Toussaint bez porządnej mapy. Pomyślicie nad osobną mapą dla podziemi?

System podziemi będzie funkcjonował na takiej samej zasadzie jak w Wiedźminie 3. Jeżeli chodzi o ich ilość to według mnie jest słuszna. Więcej na razie zdradzić nie mogę – odpowiada Marcin Momot.

Przedstawiciel CD Projekt RED odniósł się również do pytania, czy zobaczymy w DLC Krew i Wino zoomowalne mapy w ekwipunku. – Nic mi nie wiadomo na temat takowych – pisze Marcin Momot.