The Elder Scrolls Online: pakiet Mrocznego Bractwa dostępny na PC

0
The Elder Scrolls Online Tamriel
Rate this post

Aby zostać najgroźniejszym zabójcą w Tamriel, należy powrócić na Złote Wybrzeże i dołączyć do Mrocznego Bractwa.

Bethesda ogłosiła, że w The Elder Scrolls Online na PC jest już dostępny pakiet Mrocznego Bractwa. Posiada on nowe umiejętności pasywne do wykupienia w drzewku rozwoju oraz nowy zestaw zadań fabularnych. Pakiet zawiera:

  • Przymierze Krwi i Cieni– mimo, iż Mroczne Bractwo ma silną pozycję, zagraża mu zagadkowy wojownik w czarnej zbroi, który potrafi wyeliminować nawet pierwszorzędnych agentów. I do całej tej akcji wkraczamy my.
  • Specjalne nagrody powiązane z Mrocznym Bractwem– odblokowywane zostają w zamian za wykonywanie zadań i dostępne są w sklepiku Crown Store.
  • Pasywne umiejętności zabójcy– powiązane są z likwidowaniem obywateli i unikaniem odpowiedzialności za zbrodnie. Bezwzględnego bohatera nie obowiązują zwykłe zasady, gdyż podlega on wyłącznie Sithisowi.
  • Zlecenia zabójstw– jeśli osoba sprawiająca kłopot nie jest ugodowa, należy ją zabić. Jako członkowie Mrocznego Bractwa, będziemy mogli wykonywać nie tylko pomniejsze zlecenia, ale także sprawić, że ulice spłyną krwią. Najlepsi gracze będą mogli wykonywać niezwykłe misje, odprawiać Czarny Sakrament i zabić ofiarę wytypowaną przez Nocną Matkę.
  • Złote Wybrzeże – region Cyrodiil, który gracze mieli okazję zwiedzać ostatnio w The Elder Scrolls 4: Oblivion. Znajdują się tam miasta Anvil i Kvatch, w których z pewnością nie zabraknie intryg i konspiracji.

Najnowsza aktualizacja jest już dostępna na PC i Mac bez dodatkowych kosztów dla osób, które opłacają ESO Plus lub do kupienia za 2000 koron w Crown Store. Posiadacze konsoli poczekają na nią do 14 czerwca.