Aktualizacja Dota 2 – nowa postać i odświeżony interfejs

0
Monkey King Dota 2 update 7.00 - aktualizacja
Rate this post

Monkey King zawita w Dota 2

Pierwsze wzmianki o Monkey King w Dota 2 pojawiły się już w sierpniu tego roku. Na oficjalne potwierdzenie wydania nowej postaci musieliśmy czekać aż do teraz. Nowy bohater trafi w ręce graczy wraz z aktualizacją 7.00 do Dota 2.

Największą zmianą w nadchodzącej aktualizacji gry jest drzewo talentów, dające praktycznie nieograniczone możliwości konfigurowania postaci. Kolejno na 10, 15, 20 i 25 poziomie doświadczenia każdy z graczy będzie mógł wybrać specjalne talenty, modyfikujące umiejętności i statystki danego bohatera.

Twórcy przewidzieli indywidualne bonusy dla każdej postaci, co daje jeszcze większe pole do popisu po stronie graczy. Należy jednak pamiętać, aby wybierać talenty z rozwagą – wybranie jednej gałęzi umiejętności blokuje pozostałe.

Monkey King i jego umiejętność Ultimate

Wracając do nowej postaci w Dota 2, czyli Monkey King – jest to bohater krótko dystansowy (typ carry), który za pomocą umiejętności Ultimate – Wukong’s Command, będzie mógł przyzwać małpich pomocników. Człekokształtny bohater będzie mógł również zmieniać wygląd w celu oszukania przeciwnika.

Po aktualizacji 7.00 Dota 2 w sklepie pojawią się również nowe dodatki do kupienia dedykowane nowej postaci. W sklepie znajdziemy m.in. pakiet komentatorski oraz zestaw modyfikujący oprawę graficzną mapy.

Monkey King Dota 2 update 7.00 - aktualizacja

Zmieniony w interfejsie Dota 2

Aktualizacja 7.00 to nie tylko nową postać do Dota 2, ale także wprowadzenie całkowicie przeprojektowanego HUD-a i interfejsu. Od teraz informacje na ekranie prezentowane będą w sposób przejrzysty, a górna belka, mapa i pasek postaci będą bardziej czytelne.

Co jeszcze zostało zmienione?

  • Faza pregame przed rozpoczęciem rozgrywki.
  • Ekran wyboru postaci.
  • Faza planowania trwająca teraz 30 sekund.
  • I wiele więcej.

Pełna lista zmian w aktualizacji 7.00 znajduje się na oficjalnej stronie gry.