Total War: Warhammer: nowa aktualizacja i dodatkowe mapy, jednostki i wiele więcej

0
Total War Warhammer
Rate this post

Najnowsza aktualizacja poprawia stabilność, zachowanie AI oraz eliminuje wiele błędów.

Creative Assembly po premierze Total War: Warhammer rozpoczęło prace nad przygotowaniem pierwszej aktualizacji mającej na celu wyeliminowanie błędów zgłoszonych przez graczy po premierze. Dodatkowo aktualizacja wprowadzi do gry nową jednostkę Blood Knights dla frakcji wampirów (kawaleria na 5 poziomie). Do dyspozycji graczy trafi również 5 nowych map w trybie multiplayer.

Najnowszy patch do Total War: Warhammer wprowadzi również wiele poprawek w balansie bohaterów. Po aktualizacji bohaterowie AI otrzymywać będą o połowę mniej punktów doświadczenia niż gracz, zmniejszona została również szansa na wygraną na poziomach trudności łatwy i normalny. Osłabieniu podlegają również zaklęcia zadające obrażenia obszarowe. To jednak nie koniec zmian jakie wprowadza aktualizacja. Oprócz powyższych, wprowadzony został balans licznych jednostek oraz sposób w jaki zachowywać się będą bohaterowie AI.

Dla fanów kampanii w Total War: Warhammer również przewidziane zostały poprawki, bowiem i w tym trybie poprawionych zostało wiele błędów wpływających na jakość rozgrywki. Jeżeli jesteście zainteresowani pełną listą zmian znajdziecie je tutaj.