W oczekiwaniu na zamówione gogle – kolejna dostawa PS VR dopiero za miesiąc

0
PlayStation VR
Rate this post

Jeszcze przed świętami Sony reklamowało gogle PlayStation VR jako najlepszy prezent pod choinkę. Niestety, tego gadżetu nie doczekali się dotychczas gracze z przeważającej części Europy i Ameryki Północnej.

Od połowy grudnia PS VR są niedostępne w sklepach w USA i Europie. Niektórzy gracze narzekają, iż nadal nie doczekali się pre-orderów, które według założeń miały dotrzeć do użytkowników z końcem października.

Niestety, wszyscy, którzy chcą wejść w posiadanie gogli PS VR będą musieli jeszcze poczekać. Według brytyjskiego Tesco, gogle PlayStation VR zostaną dostarczone do magazynów dopiero 31 stycznia. Brytyjski oddział Amazon w mailach informuje swoich klientów, iż dostawa gogli odbędzie się 31 stycznia – 15 lutego. Podobne informacje otrzymują klienci ShopTo.

Być może Sony nie uwierzyło w tak ogromny sukces gogli PS VR i przygotowało zbyt mało egzemplarzy sprzętu? Czy też wina leży po stronie fabryki, której zlecono ich produkcję? Tego z pewnością się nie dowiemy. Sony jednak ma prawo narzekać na utracone obroty, gdyż w szczycie internetowych zamówień, sklepy cierpiały na niedobór gogli PlayStation VR.