Ancestors Legacy – zobacz najnowszy gameplay video!

0
Ancestors Legacy
Rate this post

Destructive Creations i 1C przedstawiają wikingów; pierwszą spośród czterech nacji, które pojawią się w nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego Ancestors Legacy. Gra zadebiutuje na PC i Xboksie One w drugim kwartale 2018 roku.

Bycie wielkim wojownikiem wymaga niemałej odwagi i nerwów ze stali. Musisz być odporny na ból, zwinny i przygotowany na wszelkie niedogodności, jakie niesie ze sobą ta ścieżka. Przede wszystkim jednak nie możesz zapominać o sprycie. Przechytrz swoich wrogów, planując z wyprzedzeniem, zakradając się i dostosowując taktykę do każdej sytuacji. Gotowość na mniejsze i większe niespodzianki może ocalić Twój tyłek. Koniec końców na wojnie nic nie idzie zgodnie z planem, a bardzo często to właśnie błyskotliwość, a nie siła, może zadecydować o zwycięstwie.

Obejrzyj najnowsze gameplay video Ancestors Legacy pt. „Rebuilding Forces” wzbogacone o komentarz developera TUTAJ, a b-roll bez komentarza TUTAJ, i sprawdź, dlaczego to właśnie taktyka jest kluczem do sukcesu. Twórcy uzupełnili wideo komentarzem, aby pomóc wszystkim graczom w zrozumieniu złożonych mechanizmów rozgrywki. Chcesz wychodzić ze starć zwycięsko? Naucz się skradać i używać unikalnych umiejętności swoich oddziałów. Przyda się też wsparcie specjalnego herosa…

Obejrzyj misję z kampanii dla pojedynczego gracza i dowiedz się, czemu w Ancestors Legacy najbardziej liczy się przebiegłość. Poznaj podstawy systemu walki i rzuć okiem na złożony system zależności, na którym zbudowano mechanikę gry. Nie ignoruj przy tym wagi skradania. Dbaj o swoich wojowników, jeśli chcesz, aby stali się niepokonani. Mądrze dobieraj przeciwników i pamiętaj, że niektóre typy jednostek są nieskuteczne w starciu z innymi. Korzystaj z dywersji i zwabiaj wrogów tak, aby wyeliminować ich w wielkim stylu.

Cztery zróżnicowane nacje w Ancestors Legacy oferują graczom wiele sposobów zdobycia taktycznej dominacji na polu bitwy. Wikingowie z Nordyckich Królestw, wzorowani na prawdziwych wikingach, którzy żyli na terenie dzisiejszej Norwegii, Szwecji i Danii między IX a XI wiekiem n.e., są bardziej mobilni niż pozostałe jednostki – posiadają szybką, lekką piechotę i lekką jazdę w postaci zwiadowców, a ich najskuteczniejsze jednostki to Berserkerzy, którzy nie znają strachu ani zmęczenia. Silni i śmiertelnie niebezpieczni, prezentują swe bojowe możliwości w najnowszym wideo. Warto pamiętać, że Wikingowie pełnią w grze rolę agresorów, z tego powodu nie posiadają stałych, stanowiących bazy zabudowań. Zamiast tego korzystają z prostych siedlisk wzorowanych na militarnych obozach z X-XI wieku n.e., a taktykę bojową opierają na skutecznej formule: zaskoczenie-atak-odwrót.

Jeśli chcesz obejrzeć więcej materiałów z Ancestors Legacy, sprawdź trailer zapowiadający grę:

O ANCESTORS LEGACY

Przejmij kontrolę nad swoją armią, szturmując średniowieczną Europę w rozbudowanej serii kampanii. Wybierz jedną spośród czterech dostępnych nacji – Wikingów, Anglosasów, Germanów i Słowian. Czekają Cię podboje i rajdy, plądrowanie wiosek, miast i obozów wroga. Możesz wyjść z tego zwycięsko… ale pod warunkiem, że skorzystasz z pełnego zakresu opcji taktycznych (włącznie ze strategicznymi możliwościami, jakie oferuje otoczenie). Nie zapominaj przy tym o umiejętnym zarządzaniu bazami i siedliskami.

Ancestors Legacy to nawiązujący do średniowiecznych realiów, wierny pod względem historycznym RTS. W grze znajdziesz zarządzanie surowcami, budowanie baz na wielką skalę oraz bitwy oparte na sterowaniu całymi oddziałami; każda wyjątkowo zaprojektowana dzięki technologii Unreal Engine 4. Doświadcz niezwykłych, krwawych bitew rodem ze średniowiecza w filmowym widoku akcji, który wrzuci Cię w sam środek starcia.

ANCESTORS LEGACY – GŁÓWNE CECHY GRY

  • Cztery grywalne nacje. Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza, nawiązująca do historycznych wydarzeń i postaci.
  • Zwycięstwo lub porażka. Intensywne bitwy w trybie wieloosobowym, rozgrywające się w okrutnych, krwawych czasach średniowiecza.
  • Liczy się spryt. Zaawansowane opcje taktyczne, łączące wykorzystanie terenu, doświadczenie i morale.
  • Filmowa kamera bitewna. Pozwól wrzucić się w sam środek brutalnej akcji.
  • Niesamowita oprawa wizualna. Ancestors Legacy działa na silniku Unreal Engine 4, posiadając ponad 1,6 tysiąca animacji w grze.
  • Nie tylko wojna. Zarządzaj surowcami z głową i poświęć czas na budowanie wiosek.

Więcej informacji na temat gry znajdziesz na oficjalnej stronie: http://destructivecreations.pl/ancestors/, Facebooku, Twitterze i YouTubie. Ancestors Legacy można też znaleźć na Steamie.

Data premiery Ancestors Legacy na PC i Xboksie One została wyznaczona na drugi kwartał 2018 roku.

O Destructive Creations:

Destructive Creations to firma z ogromnym doświadczeniem, złożona z wykwalifikowanych weteranów przemysłu gier. Wiele lat kreatywnej współpracy doprowadziło do efektywnego trybu działania i stabilności zespołu. Ich pierwszy projekt to Hatred, wypuszczony 1 czerwca 2015 roku, a głównym celem od zawsze było tworzenie oryginalnych, bezkompromisowych gier. Przykład Hatred pokazuje, że potrafią udźwignąć kontrowersje i nietypowe rozwiązania.