DLC Retribution dla Call of Duty: Infinite Warfare – 12 września wystartuje na PS4

0
DLC Retribution dla Call of Duty Infinite Warfare
Rate this post

Najnowszy zestaw DLC zawiera cztery nowe, niesamowite mapy do gry wieloosobowej. Dodatek oferuje również wyczekiwany finał kampanii Zombie z Infinite Warfare – rozdział „The Beast from Beyond” osadzony w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie.

Activision ujawniło pierwsze oficjalne szczegóły Retribution wyprodukowanego przez Infinity Ward, stanowiącego czwarty zestaw DLC do najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Stanach Zjednoczonych w 2016 r. (pomijając sprzedaż w zestawach ze sprzętem), Call of Duty: Infinite Warfare. Zestaw zawiera cztery nowe, niesamowite mapy do gry wieloosobowej, jak również finalną przygodę Zombie zatytułowaną The Beast from Beyond, osadzoną w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie. Retribution zadebiutuje 12 września, najpierw na PlayStation 4, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości.

Nowy zwiastun The Beast from Beyond można obejrzeć tutaj:

„Nasz zespół czerpał ogrom frajdy z tworzenia zawartości dla społeczności Infinite Warfare” – powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. – „Retribution to kulminacja porywającej historii z zombie, gdzie gracze udadzą się w nowe miejsce pełne niespodzianek i odkryją, jakie złe moce pociągały za sznurki od samego początku. Dla fanów multiplayera przygotowaliśmy cztery nowe mapy, które wykorzystują umiejętności kombinezonów bojowych i wspaniałą formułę rozgrywki. Niecierpliwie czekamy 12 września.”

The Beast from Beyond, ostatni rozdział pięcioczęściowej przygody zombie z Call of Duty: Infinite Warfare przedstawia powrót Willarda Wylera. To enigmatyczny czarny charakter, reżyser, któremu głos i model postaci zapewnił Paul Reubens (Pee-wee’s Big Holiday, Gotham). Wyler, w swoim całkowicie nowym horrorze, ponownie uwięził czterech głównych bohaterów. Akcja filmu rozgrywa się w opuszczonej bazie wojskowej na odległej lodowej planecie. Gracze w miarę upływu czasu odkrywają coraz to więcej zainfekowanych członków drużyny, a w międzyczasie są zmuszeni walczyć ze stadami nieumarłych, aby odkryć prawdę i uciec z planów filmów Wylera raz na zawsze. The Beast from Beyond zawiera także nowe bronie, pułapki i wiele innych elementów, które uzupełnią unikatową akcję w stylu Call of Duty. W obsadzie wracają Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Poindexter”, Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Legion Samobójców) jako „AJ”, Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Andre” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Sally”, wspólnie wieńcząc opowieść.

Poza rozdziałem The Beast from Beyond, Retribution zawiera również cztery nowe mapy do gry wieloosobowej:

  • Carnage – Postapokaliptyczny tor wyścigowy na wybrzeżu Kalifornii. Carnage oferuje dogodne punkty do strzału na daleki dystans i zagrożenia środowiskowe – w tym pułapki ogniowe, które gracze mogą odpalić na żądanie, by usmażyć wrogów.
  • Heartland – W Heartland drużyny zawalczą łeb w łeb w symulacji małego amerykańskiego miasteczka, która jest nowym spojrzeniem na klasyczną mapę Warhawk znaną z Call of Duty: Ghosts. Gracze mogą wskoczyć na przekąskę do lokalnej lodziarni, a następnie zdjąć przeciwników z ulicy za pomocą Generatora Czarnej Dziury.
  • Altitude – Osadzona w luksusowym, podniebnym centrum handlowym ulokowanym na obrzeżach wszechświata. Altitude rzuca graczy w chaotyczny środek, gdzie sprawne flankowanie jest kluczem do sukcesu. Dodatkowo, mapę otaczają efektowne, unoszące się w powietrzu wodospady.
  • Depot 22 – Depot 22 to speluna na skraju cywilizacji – trójliniowa mapa idealna do starć na średni dystans. Gracze mogą walczyć w zwarciu w kantynie lub dorwać wrogów na ścianie wagonów pędzącego pociągu.

Call of Duty: Infinite Warfare Retribution zadebiutuje 12 września 2017 r., najpierw na PlayStation 4, z pozostałymi platformami spodziewanymi w przyszłości. Gra otrzymała klasyfikację wiekową PEGI 18 (tylko dla dorosłych). Po więcej informacji zapraszamy na http://www.callofduty.com/. Fani mogą również śledzić @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.