Conan Exiles – pierwszy gameplay, a w nim zniszczenie, walka i przetrwanie

0
Conan Exiles
Rate this post

Conan Exiles to gra, która zapowiedzi doczekała się już na początku tego roku, jednak twórcy dopiero teraz postanowili udostępnić wizualne materiały z gry. Niestety, gameplay pochodzi z wczesnej wersji gry, a więc jeszcze wszystko może się zmienić.

Trailer Conan Exiles potwierdził wiele wcześniejszych spekulacji i domyśleń jakie krążyły po sieci. Nowy Conan będzie grą typu survival, gdzie walka o dominację będzie toczyć się w ogromnym otwartym świecie. Gratką dla miłośników Conana będzie również budowa narzędzi, zakładanie osad, polowanie na zwierzęta oraz uprawa roślin. Kluczowe jednak będzie zbieranie surowców, z których będzie można stworzyć niemal wszystko.

Conan Exiles skupiać się będzie nie tylko na rozgrywce multiplayer przez sieć, bowiem dostępny będzie również tryb single player. Tytuł na rynku pojawi się latem na PC w ramach Early Access. Finalnie gra dostępna będzie również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

W poniższym materiale znajdziecie dynamiczną walkę z przeciwnikiem oraz prezentację efektownego niszczenia osad. W Conan Exiles zastosowano technologię NVIDIA GameWorks.