Darmowe granie w Need for Speed. Żal nie skorzystać!

0
Need For Speed
Rate this post

Jeżeli ktoś nie miał jeszcze szansy zagrać w Need for Speed to teraz ma idealną okazję przetestować 10-godzinną wersję próbną gry. Do dyspozycji graczy trafi nieokrojona w żaden sposób, pełna wersja NFS. Chętnych do pogrania zapraszamy na tą stronę w celu pobrania gry.

Główne cechy Need for Speed:

  • Gra zoptymalizowana na komputery PC. Uzyskaj dostęp do odblokowanej liczby klatek na sekundę i ciesz się Need for Speed w rozdzielczości 4K, wyłącznie na PC. Poczuj adrenalinę płynącą z wyścigów z wykorzystaniem kierownic i peryferiów od szerokiej gamy producentów, w tym Logitech, Thrustmaster i Fanatec.
  • Bogate i realistyczne opcje personalizacji. Dzięki zaawansowanym opcjom personalizacji wyglądu i osiągów stworzysz samochód, który odzwierciedli twój charakter. Twoje auto powinno wyglądać równie dobrze, jak się sprawuje.
  • Niezwykły klimat Zachodniego Wybrzeża. Poznaj Ventura Bay. Przedzieraj się przez zatłoczone ulice i pędź po krętych szosach wiodących przez port i kaniony.
  • Graj tak, jak lubisz. Nowa odsłona Need for Speed to 5 wyjątkowych ścieżek rozgrywki umożliwiających zdobywanie reputacji: Prędkość, Styl, Tuning, Ekipa i Bezprawie.
  • Living Game. Staw czoła najlepszym ulicznym kierowcom dzięki darmowym aktualizacjom w ramach wyzwania Eddiego i rób niesamowite zdjęcia w trybie zdjęć profesjonalnych. Zdobądź Hoonicorna Kena Blocka i Diablo Morohoshiego-sana.
  • Bogata fabuła. Wkrocz do barwnego świata Ventura Bay i stań się częścią wciągającej historii.