Pokemon Go – nowa generacja Pokemonów w następnej aktualizacji?

0
pokemon-go-ditto-update
Rate this post

W kolejnej aktualizacji Pokemon GO dodany zostanie również Ditto?

Pokemon Go zadebiutowało w lipcu i w zaskakująco szybkim czasie przyciągnęło miliony graczy na całym świecie. Niestety, ilość trenerów codziennie logujących się do aplikacji maleje, a w dodatku zbliża się okres zimowy, który nie sprzyja całodniowym spacerom. Części graczy udało się już zebrać wszystkie dostępne w Europie Pokemony. Pozostali na łowy ruszą zapewne dopiero wiosną, gdy nadejdą cieplejsze dni.

Aktualizacja Pokemon GO 1.15.0 / 0.45.0

Wczoraj opublikowano aktualizację Pokemon GO 1.15.0 w wersji na iOS i 0.45.0 w wersji na Androida, która wprowadziła do Pokemon GO codzienne bonusy. Analiza kodu źródłowego aplikacji po aktualizacji wykazała, że prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości znajdziemy również Ditto, czyli ostatniego brakującego Pokemona z pierwszej generacji. Fani serii z pewnością się ucieszą!

Więcej Pokemonów!

To jednak nie wszystko z pozytywnych wiadomości jakie dla Was przygotowaliśmy. Oprócz wzmianek o Ditto w kodzie pojawiły się również odniesienia do kolejnych 100 nowych potworków jak Celebi, czy Chicorita. Wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości w grze będziemy mogli złapać kolejne, nowe Pokemony! Niantic w tym temacie jednak milczy.

We wczorajszej aktualizacji wprowadzono dzienne i tygodniowe bonusy, dostępne dla każdego trenera. Kolejną nowością jest fakt, że Gym po walce zostaje chwilowo zablokowany, aby nikt obcy go nie przejął w trakcie wybierania odpowiedniego do obrony Pokemona. Małą, lecz bardzo istotną zmianą wprowadzą w ostatnim update jest ulepszona punktacja za walki na Gymach oraz zablokowana możliwość zbierania PokeStopów podczas jazdy samochodem.