Spędzanie wolnego czasu przy CS 1.6

0
computer-1844996_640
Rate this post

Tematem tekstu będzie spędzanie wolnego czasu. Nie ma co ukrywać, że wolny czas jest spędzany na przeróżne sposoby (mimo tego niektórzy niejednokrotnie są zdania, że nie ma żadnej możliwości na spędzanie wolnego czasu). Duże znaczenie w tym względzie ma wiek. Otóż, starsze osoby na pewno nie zdecydują się na CS 1.6.

Tak w ogóle warto podkreślić o czym mowa. Naszym tematem jest Counter Strike czyli gra komputerowa z gatunku first-person shooter. Od razu nasuwa się pytanie kiedy mówimy na temat tego typu gier. Bez zbędnego przedłużania – mówimy o gatunku gier komputerowych skoncentrowanym na walce z przeważającym zastosowaniem broni palnej. Po prostu strzelanka pierwszoosobowa.

Jak spędzać wolny czas przy CS 1.6?

Teraz może kilka słów o samym Counter Strike’u. Cała rozgrywka oparta jest na walce antyterrorystów z terrorystami. Zadaniem jednej ze stron jest obrona bombsite’u lub uwolnienie zakładników natomiast druga ma podkładać bombę lub pilnować zakładników. Na samym początku powstania gry docelowo chodziło o rozgrywkę w sieci. Dopiero później wraz ze wzrostem popularności doszło do powstania dodatków, które miały za zadanie imitować graczy (określa się ja jako boty). Można powiedzieć, że to wszystko co zostało powiedziane przekłada się na ogromną popularność Counter Strike’a. Warto jeszcze podkreślić, że ta popularność doprowadziła do powstania platformy turniejowej podczas imprez e-sportowych.

Tak jak jednak już powiedziałem, nie każdy decyduje się na CS’a. Mnóstwo osób uważa, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przebywanie na świeżym powietrzu. Jedni najzwyczajniej świecie po prostu leniuchują, inni uprawiają sport. Skupmy się może na tych, którzy stawiają na sport. Możliwości jest całe mnóstwo, można grać w piłkę nożną, piłkę siatkową, koszykówkę, jeździć rowerem itd. itd.  Warto jeszcze wspomnieć o czymś takim jak Nordic Walking. Nie jest to może sport, ale forma rekreacji już na pewno. Wszystko związane jest z marszem połączonym z używaniem specjalnych kijków. Nordic Walking zostało wymyślone w Finlandii (lata XX ubiegłego wieku).

Powoli zbliżam się już do końca tekstów, ale wypada wyróżnić jeszcze jeden sposób spędzania wolnego czasu – spotkania ze znajomymi. Można powiedzieć, że spotkania ze znajomymi to taki mix wszystkiego. Jeśli chcemy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby razem z kumplami pograć w Counter Strike’a. Lepszym rozwiązaniem jest pogranie w siatkówkę czy piłkę nożną? Nie ma żadnego problemu. Poza tym należy jeszcze wyróżnić uczestnictwo w różnego rodzaju eventach. Tak jak już zostało powiedziane, spotkania ze znajomymi to multum możliwości. Wydaje się, że nie sposób z tych możliwości nie skorzystać, ale to już jest temat na nieco inną opowieść.

Podsumowanie

Podsumujmy sobie teraz to wszystko. Zapewne każdy z nas słyszał czasem głosy odnośnie tego, że nie ma interesującego rozwiązania, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Ten tekst jest dowodem na to, że mówimy o swego rodzaju bzdurze. Możliwości jest całe mnóstwo i każdy bez problemu znajdzie coś w obszarze swojego zainteresowania. Wystarczy tylko i wyłącznie trochę pomysłowości.

Artykuł powstał przy współpracy z http://cs-16-download.pl/