Gra planszowa Mocarstwa – zostań władcą Europy!

1
Gra planszowa Mocarstwa
Rate this post

Gra „Mocarstwa” jest owocem pracy dwójki pasjonatów gier – Wiktora i Piotra. Jest to gra planszowa, która przenosi nas do czasów XVIII wiecznej Europy… Dziewięciu władców marzy, by objąć władzę w Europie – w swoich działaniach są bezwzględni i bezkompromisowi, nie cofną się przed niczym, by odnieść upragnione zwycięstwo. Niestety, władza spocznie w rękach wyłącznie jednego z nich. Kto zatem zostanie potężnym władcą Europy?

O zwycięstwo walczy dziewięć mocarstw – Polska, Hiszpania, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Węgry, Szwecja, Rosja oraz Imperium Osmańskie. Gracz ma możliwość wcielenia się w jednego  z wybranych monarchów. Jako władca, gracz może rozbudowywać swoje imperium, wyposażać i szkolić żołnierzy, pomnażać zasoby, budować flotę i toczyć emocjonujące bitwy morskie, a także podbijać sąsiednie terytoria.

Dzięki strategiczno-ekonomicznej grze „Mocarstwa”, możemy wniknąć w sytuację polityczno-gospodarczą XVIII wiecznej Europy. Dzięki tej planszówce mamy możliwość stanięcia na czele jednego z dziewięciu mocarstw i poczucia się prawdziwym władcą absolutnym. Bez skrupułów możemy przejmować wrogie terytoria i prowadzić negocjacje z innymi graczami. Gracz musi na tyle rozwinąć swoje mocarstwo, by osiągnąć cel – przejęcie kontroli na jak największej części Europy.

Gra Mocarstwa jest świetną propozycją nie tylko dla tych, którzy uwielbiają gry planszowe, ale także dla wszystkich innych, którym nagle zabraknie prądu. J  Gra jest świetną alternatywą jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, integrację ze znajomymi i rodziną, a przede wszystkim wtedy, gdy zostaniemy odcięci od świata wirtualnego. Pamiętajmy, że gry planszowe świetnie rozwijają wyobraźnię, wzmacniają więzy rodzinne oraz zapewniają świetną zabawę.

Gra ma bardzo dobrze dopracowaną mechanikę gry, bardzo realistycznie przedstawia walki zarówno lądowe jak i morskie, a przede wszystkim dostarcza mnóstwa emocji podczas wspólnej zabawy. Gra „Mocarstwa” jest super alternatywą nie tylko dla miłośników gier strategicznych, ale dla wszystkich, którzy chcą miło spędzić czas z rodziną i poczuć emocjonujący dreszczyk.

We wrześniu tego roku będziemy mogli wesprzeć grę poprzez portal www.wspieram.to, w kategorii „gry bez prądu”. Redakcja Gameradar.pl szczerze poleca „Mocarstwa” i zachęca do głosowania.

Aby dowiedzieć się więcej o tej interesującej grze, zapraszamy na jej oficjalną stronę www.mocarstwa.pl oraz do polubienia fanpage na Facebooku www.facebook.com/Mocarstwa.

Pamiętajcie! We wrześniu widzimy się na głosowaniu!