Rkantor.com – darmowy kantor online

0
Rkantor.com darmowy kantor online
Rate this post

Rkantor.com jest to internetowy kantor wymiany walut, który nie wymaga posiadania konta walutowego w banku. Jeśli chcemy sprzedawać czy kupować waluty online, Rkantor.com nam to umożliwia i to zupełnie za darmo! W kantorze online, waluty wymienisz bezpiecznie i po korzystnym dla Ciebie kursie. Rkantor jest powiązany z Raiffeisen Polbank, jednak działa niezależnie.

Po rejestracji w serwisie Rkantor.com i zasileniu portfela walutowego, masz możliwość wymiany walut przez Internet. W zależności od tego, czy zamierzasz kupić czy też sprzedać daną walutę, musisz wybrać rodzaj transakcji, określić kwotę i wybrać parę walutową. Rkantor automatycznie przelicza wartość po aktualnym kursie, który jest widoczny na ekranie.

Rkantor.com oferuje swoim klientom atrakcyjne kursy walut, bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kruczków. Regulamin korzystania z serwisu jest przejrzysty i zrozumiały dla użytkowników, a wymiana walut staje się banalnie prosta i szybka! Jak już wcześniej wspominaliśmy, aby wpłacać i wypłacać pieniądze nie musisz posiadać konta walutowego w swoim banku. Wypłata pieniędzy jest bowiem możliwa na kilka ciekawych sposobów, mianowicie:

  • przelewem na e-mail w ciągu 24h (także w weekendy i święta),
  • przelewem na rachunek bankowy,
  • za pomocą kodu SMS w 6500 bankomatów Euronet,
  • w kantorze lub na Giełdzie walutowej przez 24h,
  • oraz w 259 oddziałach Raiffeisen Polbank.

Rkantor.com swoim klientom oferuje także zabezpieczenie przed nagłą zmianą kursu. Jeśli nie lubisz ryzyka i obawiasz się drastycznej zmiany kursu walut, kantor online oferuje profesjonalne narzędzia chroniące przed nagłym spadkiem lub wzrostem kursu. Wybierając zlecenie zabezpieczające wystarczy ustalić minimalną i maksymalną cenę, za jaką chcesz kupić lub sprzedać daną walutę – zlecenie zrealizowane zostanie wtedy, gdy kurs walutowy osiągnie jeden z ustalonych przez Ciebie poziomów.

Jeśli aktualny kurs jest mało zadowalający, masz możliwość ustawienia zlecenia oczekującego. Jest to proste narzędzie opracowane przez sztab specjalistów zespołu Rkantor.com, które pozwala upolować najlepszy kurs walutowy. Jeśli z kolei nie mamy czasu na bieżąco śledzić kursów, możesz ustawić specjalny alert walutowy – specjalny system powiadamiania, wyśle do Ciebie SMS, kiedy kurs osiągnie wybrany przez Ciebie poziom.

Dzięki Rkantor.com masz możliwość wymiany ponad 170 par walutowych. Internetowy kantor, obsługuje aż 19 walut: AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HRK, HUF, JPY, NOK, NZD, PLN, RON, RUB, SEK, TRY, USD.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kantoru internetowego Rkantor.com oraz do odwiedzenia strony https://www.rkantor.com/tag/przelicznik-walut/.