Hostel w klimacie retro gier – czy warto się tam wybrać?

0
Rate this post

Spędzenie kilku dni w ciekawie zaprojektowanych, kolorowych wnętrzach z pewnością jest ciekawszą alternatywą dla standardowych miejsc noclegowych. Takie otoczenie przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gier, szczególnie tych popularnych w latach 80 i 90. To jednak nie koniec atrakcji, jakie oferuje to miejsce. Sprawdź, dlaczego warto tam przyjechać?

W ostatnich latach obserwowany jest wzrost zainteresowania krajową turystyką. Wiele miejsc oferuje niebanalne noclegi, wzbogacone o różne, dodatkowe atrakcje. Niektóre z nich dostosowane są do konkretnych zainteresowań np. związanych z grami. Wybierając utrzymany w klimacie retro hostel Katowice, możesz poczuć klimat tamtych lat i pograć w gry z epoki. Co wyróżnia tę ofertę?

Pokoje z pomysłem

W Good Times House znajdziesz wiele pokojów, które nawiązują do stylistyki retro. Są one urządzone w stylu:

  • Pinball i Flipper, nawiązujące do popularnych automatów do gier i ozdobione ich oryginalnymi częściami.
  • Filmowym, w którym znajdziesz magnetowid na kasety VHS,
  • Muzycznym, w barwnym stylu lat 80.
  • Komiksowym, w którym można poczuć się jak postać z ulubionego komiksu.
  • Graffiti, nawiązujący do najsłynniejszych trendów streetartu tamtej epoki.
  • Memphis – czyli artystyczna synteza lat 80. W pokoju znajdują się elementy designu charakterystycznego dla tamtego okresu.

Jak widać, każdy znajdzie tu przestrzeń dostosowaną do własnych zainteresowań i poczucia estetyki.

Przestrzeń wspólna w hostelu

Kolejną kwestią, która wyróżnia ten hostel na mapie Katowic, jest podejście do przestrzeni wspólnej. Coś dla siebie znajdą tu introwertycy, którzy chcą spokojnie pograć na oldskulowych automatach i konsolach. Jeśli  jednak jesteś typem osoby, która ceni sobie kontakty z innymi ludźmi, z pewnością spodoba Ci się możliwość integracji i wspólnego grania w planszówki. We wspólnej przestrzeni dostępny jest także telewizor wraz z kolekcją kaset VHS z epoki.  Do dyspozycji gości jest również oryginalny amerykański fipper i finger bilard. W hostelu możesz spędzać czas ze swoimi znajomymi lub integrować się z gośćmi z innych pokojów.

Dlaczego Good Times House zbiera tak dobre recenzje?

To miejsce z własnym charakterem, tworzone przez prawdziwych pasjonatów. Dzięki przemyślanej aranżacji wnętrze hostelu dostosowane jest zarówno do zabawy, jak i wypoczynku. Obiekt ma również wszystko, czego potrzeba do udanego noclegu:

  • jest zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic – na piechotę, w kilka chwil dotrzesz do najważniejszych punktów, jak np. Spodek, dworzec PKP czy imprezowa ulica Mariacka.
  • oferuje komfortowe miejsca do spania – zarówno dla grup, par, jak i osób podróżujących w pojedynkę.
  • ma niewygórowaną cenę, więc będzie dobrym wyborem również dla studentów.

Co można robić w Katowicach?

Katowice to ciągle rozwijające się miasto z nowoczesnym designem i industrialną duszą. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy e-sportu, jak i sztuki czy historii. Warto poczuć ten klimat na własnej skórze!