Jaki tablet Samsunga wybrać?

0
jaki-tablet-samsung-wybrac
Rate this post

Jeśli często korzystasz z aplikacji mobilnych, męczy Cię przeglądanie dokumentów na ekranie Twojego smartfona, może pora wybrać dla siebie tablet? Aktualnie oferta rynkowa tych urządzeń jest bardzo bogata i każdy znajdzie w coś dla siebie. Dziś przyjrzymy się kilku ciekawym modelom, od koreańskiego giganta SAMSUNG.

Tablet czy smartfon

Dlaczego warto wybrać tablet, zamiast wciąż polegać na starym, dobrym smartfonie? Odpowiedź jest prosta – wygoda! Tablety nawet w rozmiarze 7 cali dają znacznie większą swobodę podczas przeglądania dokumentów, oglądania filmów oraz zabaw. Tablet doskonale sprawdza się podczas prezentacji multimedialnych, na których potrzebujemy kontrolować kilka wątków jednocześnie.

Najmłodsi również docenią zalety tabletu. Aktualnie rynek gier mobilnych rozwija się bardzo prężnie i na tablety istnieją setki gier, dla dzieci w każdym wieku. Tablet to również doskonałe narzędzie do oglądania filmów, bajek a nawet telewizji internetowej.

Tablet SAMSUNG – jaki wybrać?

Podstawowym kryterium jakim powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniego urządzenia jest cena. Aktualna oferta marki SAMSUNG obfituje w wiele modeli w dużych rozpiętościach cenowych. Oczywiście dla prostego przeglądania internetu, nie musimy wybierać tabletu z górnej półki. Jeśli jednak planujemy solidnie eksploatować urządzenie, warto pomyśleć o tablecie z wydajnym procesorem oraz odpowiednią ilością pamięci RAM.

Jeśli szukasz prostego urządzenia dla urządzenia, które ma pomóc Ci w codziennych pracach na komputerze lub zapewnić rozrywkę, to model SAMSUNG Galaxy Tab A o przekątnej ekrany 7 cali, sprawdzi się doskonale w codziennych czynnościach. Urządzenie posiada 4-rdzeniowy procesor, 1,3 GHz oraz 1,5GB pamięci RAM, co w zupełności wystarcza do wykonywania podstawowych aktywności w internecie. Na takim tablecie, z łatwością odtworzysz filmy, przejrzysz dokumenty lub e-maile.

SAMSUNG dla biznesu

Artur Piórkowski z Matrix Media podkreśla, że przy wyborze odpowiedniego tabletu, do zadań biznesowych, ważne są trzy podstawowe czynniki: jakość wyświetlacza, szybki procesor, oraz wydajne oprogramowanie. Jakość wyświetlacza ma znaczenie szczególnie w przypadku, kiedy przeglądamy zaawansowane graficznie dokumenty lub np. szablony stron internetowych. Dzięki wydajnej matrycy, wyświetlacz oddaje kolory w sposób prawidłowy. Wydajność wyświetlacza przekłada się również na ilość wyświetlanych szczegółów.

Odpowiedni procesor, ważny jest podczas korzystania z zaawansowanych aplikacji, wpływa również na kulturę pracy urządzenia oraz jego temperaturę. Oprogramowanie natomiast, wpływa na „elastyczność” urządzenia. Tablety z systemem Android dużo sprawniej parują się z urządzeniami zewnętrznymi jak projektory lub inne komputery, podczas gdy tablety ze stajni Apple są bardziej kapryśne i raczej ułatwiają łączenie się z produktami Apple.

Odpowiedzią na powyższe trzy aspekty jest SAMSUNG Galaxy Tab S2 VE 9.7 SM-T819N. Urządzenie posiada aż 8-rdzeniowy procesor 1.6 GHz oraz 3GB pamięci RAM ,dzięki czemu aplikacje działają błyskawicznie. Tablet potrafi również płynnie przełączać się pomiędzy wieloma aplikacjami, bez spadku wydajności pracy. Wyświetlacz wykonano w technologii sAMOLED, która gwarantuje rozdzielczość 2048 x 1536 (QXGA). Dzięki temu zarówno zdjęcia, jak i filmy a także tekst wyświetlany przez tablet, będzie wyrazisty i nasycony.

 

Tablet idealny dla Twoich potrzeb

Zanim zdecydujesz się na wybór odpowiedniego urządzenia warto zapytać o zdanie specjalistów Matrix Media, którzy dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dzięki przemyślanym zakupom osiągniesz pełne zadowolenie, oraz wykorzystasz pełen potencjał urządzenia.